Co je AnyCommunicator?

AnyCommunicator je aplikace pro mobilní telefony, která Vám může poskytnout unikátní náhled na Vaši komunikaci.

Jak to funguje?

Jednoduše nainstalujte aplikaci AnyCommunicator do svého mobilního telefonu s operačním systémem Android prostřednictvím obchodu Google Play. Aplikace ihned po spuštění zanalyzuje Vaše záznamy o hovorech a SMS zprávách a přichystá vám spoustu zajímavých tabulek a grafů k prozkoumání!

Kolik to stojí?

Nic. Aplikace je zcela zdarma. Ve spodní části aplikace se může zobrazovat reklama, která nám pomáhá aplikaci financovat.

Co zjistím?

Zajímalo Vás někdy, kolik času trávíte komunikací? Chtěli byste vědět, kdo z Vašeho okolí Vám bere nejvíc času? Víte, kdy se Vám bude nejlíp pracovat bez vyrušování? Tohle všechno zjistíte a ještě více! Jednotlivé ukazatele zahrnují:

Uvidí někdo moje hovory a zprávy?

Ani náhodou! Bereme bezpečnost Vašich dat vážně. Aplikace zjišťuje pouze obecná data Vaší komunikace (datum, čas, čísla, kontakty, délky hovorů a zpráv) a sumarizuje je do užitečných grafů a tabulek. Tyto výsledky jsou zpracovány jen na Vašem telefonu a zobrazeny pouze Vám. Nikdy se nikam bez Vašeho vědomí neposílají ani neukládají!

... opravdu?

Opravdu. Ale pokud chcete, můžete Vaše anonymizované agregované statistiky (jako je např. průměrná délka hovoru, počet hovorů za den, apod.) zaslat na server a okamžitě zjistit, jak si stojíte v porovnání s ostatními uživateli aplikace, kteří s tím také souhlasili.

Máte dotazy?

Kontaktujte nás na info@entis-design.com.

Ukázka aplikace